Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy masszírozzam ki?

Hogy masszírozzam ki?

Figyelt kérdés
a lényeg h a barátomnak az oldala becsomósodott:S nicns semmi baja neh vki daganatra gondoljon vagy bármi másra, csak egyszerűen becsomósodott, és ez tuti, nincs baja!:) úgy tudom h azt is kilehet masszírozni,vki letudná nekem írni h h kell?kérem :) nagyon megköszönném :) vagy linket bemásolni avgy vmi.(boccs ha értelmetlen a szöveg, vagy a helyesírás vagy a gépelés szar,de fél 12 kor erre futotta:/)
2011. jan. 4. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szia! Használj valamilyen krémet vagy masszázsolajat!

Először csak simítani kell, hogy eloszlasd az olajat, és felmelegedjen a kezed, és a bőre.

Utána el lehet kezdeni dörzsölni, majd gyúrni, de görcsös izmot csak finoman, relaxálóan gyúrunk! MIntha el akarnád lazítani. Mert ha erősen csinálod, fájni fog neki, és nem is lesz hatásos.

De ha nagyon csomós, menj el a egy masszőrhöz, és kérj neki időpontot!

Gyógymasszőr vagyok, hidd el, egy pár alkalom,és újra a régi lesz a barátod izomzata!

2011. jan. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm, köszönöm :) sokat segítetteél ,ha nem megy akkor téleg kérek egy időpontot neki egy masszőrtől...:)
2011. jan. 5. 16:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!