Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fejemen a fülem mögött...

A fejemen a fülem mögött kinőtt egy "dudor", lehet ez tumor?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete észleltem,hogy egy pattanáshoz hasonló dudor kinőtt a fejemen.De egyre nagyobb lett,olyan mandula nagyságnyi és fáj is.A fájdalom egészen a nyakamig észlelhető.Voltam az ügyeleten vasárnap,és ott azt mondta a doki,hogy begyulladt valami,jegeljem és kenjem valami reuma krémmel.Egy kicsit aggódom!
2009. jan. 28. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Általában az a veszélyes, ha az ilyen növekmény nem fáj.

A fájdalmasak nem szoktak rosszindulatú daganatok lenni.

Ha látta orvos akkor nyugodj meg. Természetesen ha a jegelés ellenére nem múlik, 3-4 nap alatt, akkor ismét orvos!

2009. jan. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sem tumor. Már csak azért sem, amit írtál, hogy hol helyezkedik el stb. Ez valami gyulladás lesz vagy hasonló, de szerintem ne aggódj nem hiszem, hogy nagy baj lenne. Vagyis nem tumor az szinte biztos.


ha nem múlik menj vissza az orvoshoz, ne hanyagold el, járj a végére.

2009. jan. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat,holnapra kaptam időpontot a háziorvosomnál.

További szép napot kívánok

2009. jan. 29. 08:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!