Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez a fajta hánytatás is...

Ez a fajta hánytatás is bulimiának számit?

Figyelt kérdés
Néha szoktam magam hánytatni, de csak akkor ha egészségtelen kajákat pl. sültkrumplit eszek, vagy totálisan tele falom magam, és már rosszul vagyok (mondjuk az utóbbi csak nagyon ritkán van)...ha egészséges vagy nem is annyira egészséges, de tudom, hogy nem az a tipikus "szemét kaja" akkor semmi gondom nincs, nincs lelkiismeret-furdalásom, hogy ettem, de ha szemeteket akkor egyszeruen késztetést érzek, hogy kihányjam...mert undoritonak érzem magam kivul és belul egyaránt, amig ezek bennem vannak...(jó, tudom, akkor minek eszem? Mert amig csak látom addig nagyon kivánom)
2011. jan. 4. 13:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én azért ugy érzem ha eljutnék egy olyan szintre ami már komolyabb, ami már tényleg beteges...nem lenne nekem gond leállni ezzel...az orvos ilyenkor mit tesz az emberrel?Mert én egy kis városban élek, szerintem engem itt max. kinevetnének :(
2011. jan. 4. 14:51
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megsérteni, de már eljutottál arra a szintre, ami beteges. Egy normális, egészséges ember *soha* nem hány önszántából, bármit és bármennyit evett is előtte.
2011. jan. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

14:48


Kedves kérdező! Te feltettél egy kérdést,én pedig válaszoltam. Nekem ez a véleményem,amit mindenféle kikelés nélkül írtam le. Felőlem nyugodtan alkoss rólam véleményt,ha te ettől jobban alszol,engem nem zavar. Minek írjam le én is hatodjára,hogy menj orvoshoz? Annak mi értelme lenne,hiszen már leírták előttem legalább öten. Én ezt gondolom ezekről a betegségekről. Aki fogyni akar,az menjen sportolni,étkezzen egészségesen, ne pedig hánytassa magát. Tönkre teszed a szervezeted,de ezzel te is nyilván tisztában vagy-ezért nem is írtam le. Másrészt,ha tudod,hogy a sült krumpli stb rossz,akkor miért eszed meg? Az egész fejben dől el...

2011. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

21:50-nek igaza van, kérdező. lehet, nem tetszett a stílusa, de színtiszta igazat írt. Hálás lettem volna, ha annak idején velem így veszélt volna valaki a közvetlen környezetemben, és adott volna egy bazinagy pofont! Mert én kigyógyulva itt maradtam szívproblémákkal, amik ugyan enyhék, de életem végéig elkísérnek! És még csak 25 vagyok!

Mindenki, aki írt, igazat írt és jót akar, nem szórakozik! Orvoshoz kell menned! Nem fognak kiröhögni, ezért ne aggódj! Láttam egy párat, beszéltem néhánnyal, és én sem a nagy szitiben élek, mégis csupa segítőkész ember vett körül. Amúgy meg ha kiröhögtek volna, azt mondtam volna, röhögjön, max 15 percig leszek neki vicces, de nekem az életem múlik rajta. Lehet, hogy ez túlzásnak hangzik neked, pedig elhiheted, hogy így van! Nekem is maradandó károsodásokat okozott... Ha nem állok le, megölt volna!


Az egész fejben zajlik, mindegy, mikor csinálod, milyen ürüggyel, a lényeg, hogy fejben van, ott ragaszkodsz hozzá, hogy ezt csináld. Ezen pedig szakember tud segíteni! Mindeképp menj el orvoshoz!


25/N (a gyógyult bulimiás)

2011. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!