Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől és mennyi idő alatt...

Mitől és mennyi idő alatt múlik el az aranyerem?

Figyelt kérdés
Külső aranyerem van 2 napja. Nagysága kb. borsó-meggy közti. Eléggé fáj bizonyos testhelyzetekben. Mastu-S kúpot és kenőcsöt használok tegnap óta. Milyen ötletetek van még rá? Hány nap alatt kell kb. elmúlnia? Előre köszi
2011. jan. 3. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy közepes méretű aloe levelet, 2-3 kalmiát /növény/ kis darabokra vágjál fel,keverd össze 2 ek. vodkával, 1 ek. mézzel. A masszát töltsd üvegbe, fedd le gézzel, 1 hétig hűvös helyen érleld. Miután az elixíred összeállt, elkezdheted a kezelést. Lefekvés előtt egy vattapamacsot átitatsz a gyógykivonattal, és azt az aranyeres daganatra rakod. /Ha kisebb égető érzést tapasztalsz, ne ijedj meg./ Ezt ismételgesd 1-2 hétig. 3.lépés:újabb 2 hétig alkalmazd ezt az eljárást, csak ezúttal hígabb mézzel itasd át a vattát. A procedúra alatt egyél meg 2-3 szelet főtt céklát.
2011. jan. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én Doxiproct nevezetű kenőcsöt szoktam használni.Fájdalom csillapító,és gyulladás csökkentő hatású.

kb 1 hét alatt hoz rendbe.....

2011. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor várunk türelemmel. Vhol azt olvastam, hogy a külső aranyeret meg kell próbálni visszanyomni. Van értelme? Egyáltalán használ?
2011. jan. 4. 10:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!