Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire vált be nektek a...

Mennyire vált be nektek a grapefruit mag kivonat?

Figyelt kérdés
Van e esetleg a szedésének vmilyen negativ következménye?A másik kérdésem,hogy hogy kell használni?(pl: külsőleg vagy be kell szedni)
2011. jan. 3. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Ne szédítsd magad ilyesmikkel ,cart se érnek ezek.
2011. jan. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Három éve kórházbn voltam cukorbeállításon. Már másnap elkaptam a Calici vírust, ami végigrohant az osztályon. Azt hittem nem élem túl. Infuzióra tettek, mert a hányástól és hasmenéstől kezdtem kiszáradni. Igazán szép élmény volt, a cukromnak semmi baja nemvolt, viszont a vírus teljesen ledöntött a lábamról. Két hét után hazajöttem, de annyira legyengültem, erőm sem volt. Akkor vettem meg a gapefruit cseppet. Napi 2x5 cseppet gyümölcslébe, vagy teába csepegtettem. erőt kaptam tőlle, és az étvágyam is megjött. Híztam öt kilót, ami nagyon rámfért. Nekem ez a tapasztalatom.
2011. jan. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bárhol olvasol róla, csak jót ír mindenki. Ezekhez csatlakozom én is. Nekem az életemet mentette meg. Kivizsgálásokon estem át, de nem találtak semmi problémát.

Tizenéves szenvedés után ez a csepp segített, és azóta is rendszeresen előveszem. Ez azt jelenti, hogy nem folyamatosan szedem, hanem időnként egy pár napig. Főleg akkor szoktam inni, amikor gyengének, erőtlennek, kedvetlennek érzem magam. 2-3 nap alatt érzem a hatását, és ilyenkor teljesen kicserélődök. Én csak maximálisan jót tudok róla mondani. Csodaszer!

Az első válaszolón kívül nem hiszem, hogy találsz valakit is az interneten - vagy bárhol - aki rosszat mondana róla, vagy negatív tapasztalata lenne a cseppel kapcsolatosan. Nekem legalább akkora találmánynak számít, mint a c vitamin.

2011. jan. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gaga79 válasza:

Sziasztok,

a magas koleszterint lehúzza, a vércukorra is jótékony hatással van, de csínján kell vele bánni, mert a már a grapefruit gyümölcs napi rendszeres fogyasztási is ronthatja a májfunkciót. Nálam ezt tette. (a gasztroenterológusom mondta). Sőt, az egyik ismerősöm a fogyókúrájához alkalmazta és végül allergiás lett a citrusfélékre.

Szóval rendszeresen ne alkalmazd.

2011. febr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

csak indokolt esetben használd és ne hosszabb időn keresztül,mert rezisztencia alakulhat ki(egyszóval ellenálló leszel).Természetes antibiotikum,amit külsőleg és belsőleg is használhatsz számtalan problémára.Nekem mindig van itthon.A kivonatot mindig hígítani kell valamivel,akár külsőleg,akár belsőleg használod és használat előtt jól rázd össze. Megfelelő adagolás mellett nincs mellékhatása.Enyhe bélirritáció léphet fel,ekkor függeszd fel a használatát vagy csökkentsd a bevett mennyiséget.Még az 1:1000 hígításban is hatékony,ezért az érzékeny bőrűek is használhatják.

Toroköblítésre: 10 csepp kivonatot egy pohár vízben Herpeszre :1 csepp kivonathoz 9 csepp víz.

2011. febr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!