Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy esetleges áramütést...

Egy esetleges áramütést (olyan gyengét melyet akkor az ember nem igazán érez de tüneteket okoz később) ki lehet mutatni?

Figyelt kérdés
orvosilag...
2011. jan. 2. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak, ha megégetett. Ha a házba bevezetett 220 csap meg akkor szerintem nem nagyon. Belsőleg nem változtat semmit, hisz igazából az ember is elektromos(az idegek elektromos jelet küldenek az agyba stb).
2011. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elméleti kérdés, vagy egy konkrét eset kapcsán kérdezed? ha az utóbbi, akkor kicsit részletezhetnéd:)
2011. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
konkrét dologra, mert talán megrázhatott az áram, de lehet ijedség is. Nem éreztem semmit, de most így utána (ismét mondom lehet ijedség is) szédelgek, fáradt vagyok. Külsőleg semmi nyoma. Akkor ijedtem meg amikor mondta valaki hogy ez veszélyes is lehet és visszagondoltam, hogy talán történhetett valami.
2011. jan. 2. 20:31
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg egy másik dolog, hogy amikor költöztünk bizseregtek a csapok (ráztak) és hogy így utólag okozhatott-e valami maradandót?
2011. jan. 2. 20:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek csak kis feszültségek, nem lehetett tőlük semmi bajod ;) Valószínűleg azokat a tüneteket is csak azért érezted, mert vagy beképzelted magadnak, vagy valami más okozta, de biztos nem az áramütés.
2011. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan kis áramütés, amit nem érzel meg, nem okoz semmilyen tünetet. Vagy más bajod van, vagy hipochoner vagy.
2011. jan. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!