Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyugtatókat csak 18 éves...

Nyugtatókat csak 18 éves kortól lehet szedni? És lehet valami káros hatása? -többi lent-

Figyelt kérdés
Felborul az alvásrendem a téli szünet miatt, meg úgy általában nehezen alszok el kell 1 óra is akár hozzá, most meg múlt éjszaka 3ig fenn voltam 6ig szenvedtem aztán felkeltem, délután aludtam 2 órát, majd meg döglöttem nap közbe estére meg éber szemekkel ülök a gép előtt, és ez sokszor megtörtént már (bár nem ennyire durván hogy nem aludtam semmit, csak pl suliidőbe 5-6 órát alszok) f17
2010. dec. 30. 01:20
 1/4 anonim ***** válasza:

nem csak 18 év fölött, de ami hatásos is az mind vényes

káros hatásnak én függőséget mondanám , gyorsan rá lehet szokni

2010. dec. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Indokolt esetben felirjak 18 ev alatt is. (en fenobaritalt kaptam 3 evesen epilepsziara) De a te bajodra nem kell nyugtato, csak egy kis odafigyeles. A keplet egyszeru, minden este fekudj le 9kor, elotte zuhany, szobat szelloztesd ki, ne legyen tul meleg, takaro ne legyen vastag, villany, redony le. Akkor se kelj fel, ha sokaig nem tudsz elaludni. Napkozben ne aludj, ha nagyon almos vagy, setalj egyet.
2010. dec. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem vagy fáradt se fizikalilag se szellemileg mivel egész nap otthon ülsz nem vagy iskolába se. tehát nem vagy fáradt. men el fussál pár kilométert vagy edzél vagy csinálj valamit. kifáradsz hazaérsz. egyből sikerülni fog elaludnod. hiddel.:D

f/18

2010. dec. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
javaslom a citrom-, illetve orbáncfű tea esti kortyolgatását.
2011. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!