Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Edzés közben pattant valami...

Edzés közben pattant valami elöl kulcscsontomnál ahol találkozik nyakammal. Lehet ott becsipődés, , vagy valami másrol lehet szo?

Figyelt kérdés
Egyre jobban sajog. Orvoshoz nem akarok menni ha nem muszály. Akkor fáj igazábol ha lehajolok. és lógatom kezem vagy ha öltözködésnél elöre nyujtom kezem hogy fel vegyek valamit.
2010. dec. 26. 13:16
 1/4 anonim válasza:

Pedig ezzel én azt javaslom minél hamarabb el kéne menj orvoshoz. Nem kell félni tőle, nem bánt a bácsi. :) Szerintem is becsípődés lehet, de ezt így nem igazán lehet megállapítani monitoron keresztül.

Nem tudom, hogy végeztél e edzés előtt bemelegítést, de szerintem ha igen, akkor nem eleget, pedig nagyon fontos része az edzésnek

Tehát szerintem menj el orvoshoz. :D

2011. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm választ.elmentem dokihoz.el volt törve kulcscsontom..de nem mozdult el.kb még 2 honapot pihennem kell
2011. jan. 17. 11:46
 3/4 anonim válasza:
Örülök neki, hogy elmentél orvoshoz. :D Jobbulást.
2011. jan. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonló panaszom van nekem is, de csak szerdán tudok dokihoz menni, mire számíthatok? Mármint mit tud ilyenkor csinálni az orvos(gondolom csak fájdalomcsillapítót ad, vagy vmi kenőcsöt)? Bocsi,h válasz helyett kérdezek :)
2011. jan. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!