Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 hete edzésen félrebicsaklott...

3 hete edzésen félrebicsaklott a lábam, nem látom gyógyulni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 hete edzésen félrebicsaklott a lábam, bementem az esztékába, megröggenezték, azt mondták semmi különös baja, jegelni kell tornáztantni, de nem sokon múllott hogy elszakadjon az ínszalag, nagyon megnyúlt. Fájt is nagyon, itthol jegeltem kentem Fastumgéllel, már nem fáj csak ha abba az irányba fordítom a lábam amerre kibicsaklott. Jegeléstől a dagadásnak kell lemennie, de nekem még mindig dagadt és fáj, tényleg ilyen sokáig tart míg meggyógyul egy ilyen? Vagy valamit nem jól csinálok?
2009. jan. 24. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gyógyulnak az ilyen jellegű sérülések túl gyorsan. A dagadáson az is segíthet, hogy ülve illetve fekve is felpóckolod a lábad. Ha nem tartod megfelelőnek az állapotát, menj vissza arra a szakrendelésre ahol voltál, vagy kérj beutalót a reumatológiára.
2009. jan. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sokáig tart a gyógyulás. 16 voltam amikor kibicsaklott a bokám, most kétszer annyi vagyok és az akkor megnyúlt szalag miatt a mai napig óvatosnak kell vele lennem, könnyen kimegy, és még mindig érzékeny. Ne keseredj el, örökké nem fáj, csak lassan gyógyul és vigyáznod kell rá.
2009. jan. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is 16 vagyok! De az a gáz hogy kosárlabdázok:S ÁÁ nem tudom mi lesz így..
2009. jan. 24. 20:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!