Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet az embernek...

Mitől lehet az embernek hányása, hasmenése?

Figyelt kérdés

Nekem tegnap este óta van, nagyon rosszul vagyok. Hányok, hasmenésem van és fáj a gyomrom. Alig merek inni, nemhogy enni, mert hányingerem lesz tőle.

Ma reggel a vizet is kihánytam, azóta szerencsére jobb a helyzet. Enni nem mertem egész nap, de nem is kívántam, mert ha ránézek az ételre már hányingerem lesz. Tegnap egy ebédlőben ebédeltünk, én fokhagymalevest ettem és sajttal töltött pulykamellet. Este aztán az egészet kihánytam ,nem bírtam megemészteni. De még a tegnap előtti kaják is kijöttek egyben. Mi van velem??

Igaz, mindig is baj volt az emésztésemmel és a bélflórámmal. Kiskoromban egy 3 hónapos antibiotikum kúrán estem át, amitől a szó szerint "kijöttek belőlem" a bélbolyhaim. Azóta próbálok normálisan lefogyni. SOHA nem voltam vékony. Soha nem tudtam elérni az ideális testsúlyomat, bármivel is próbálkoztam. voltam Candida diétán, csináltam tojásdiétát, krumplidiétát, volt, hogy éheztettem magam, csináltam a dietetikus által előírt diétát, de semmi. Valamennyire azért sikerült lefogynom, de ez is soknak számít.

175 cm és 89 kg vagyok, de nem látszik rajtam, sokan 75-nek néznek. Ez valószínűleg a rendszeres sport miatt van. Kiskorom óta sportolok. Most karatéra járok, már csak a jó társaság miatt is.


MIT TEGYEK?


2010. dec. 21. 15:12
 1/4 szamóca. ***** válasza:

vírus.

egyál sok vizet nehogy kiszáradj, és pihenj sokat, majd elmúlik.

jobbulást

2010. dec. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát, nekem is ugyanilyen volt a múlthéten...alig bírtam ki, de szerencsére elmúlt..
2010. dec. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez kemény, teljesen ugyanez volt velem is! a végén már csak az öklendezés a semmitől...

ez tényleg vírus, igyál sokat, ásványvizet is, vagy hideg kólát, az még a gyomorfájást is csillapítja. aludj sokat, bár ilyenkor a vízszintes helyzet nem túl előnyös, vagy aludj az oldaladon!

ha nem lesz jobb még karácsony előtt menj dokihoz!

2010. dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

velem is volt már ilyen, pont FŐHÉN:S

valami vírus

4 napig semmi nem maradt meg, vagy kihánytam, vagy kijött alul, én is kihánytam a vizet is.


Én összesen vagy 5 széntablettát vettem be, az megfogta valamennyire a dolgokat, legalább a folyadék nem jött ki egyből. nem vagyok a gyógyszerek híve, inkább szenvedek.

2010. dec. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!