Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fémallergiára milyen gyógyszer...

Fémallergiára milyen gyógyszert vagy krémet használjak?

Figyelt kérdés
Nagyon sok mindent kipróbáltam már, de eddig még semmi nem segített.Próbáltam már a lakkos megoldást is, ragasztóval is próbálkoztam, de ezek csak átmenetileg segítettek.Ezért érdekelne, hogy van e esetleg olyan gyógyszer vagy kenőcs ami használatával, hosszabb ideig tudom hordani ezeket a kiegészítőket és nem kellemetlen a viselésük.
2010. dec. 7. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, én is fémallergiás vagyok, legfőképpen a krómra és a nikkelre, kobaltra vagyok allergiás. Nekem sem segített semmiféle krém vagy más "csodaszer". Legegyszerűbb, ha nem viselek ilyen anyagokból készült ékszereket és egyéb kiegészítőket-az a biztos.
2010. dec. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jókat tudsz írni, nem a fém hordását kell abbahagyni hanem gyógyszert szedni?
2010. dec. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen ékszert egyáltalán ne viselj, és próbáld elkerülni ezeket a kiegészítőket. Sajnos a farmerok gombjait, szegecseit is ebből csinlják, én mindegyik ilyet hímzőcérnával levarrom. Ha már kijött az allergiád, akkor a tünetek mértékétől függően a bőrdoki állapítja meg a kenőcsöt. Nekem a Diprosalic kenőcs használ a leggyorsabban.
2010. dec. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg inkább kerüld el az allergén anyagot. Miért akarod ezután is viselni?

Mi az valami bizsu? Én is így vagyok. Még a farmergombot sem bírom elviselni. A farmergombot ki is szoktam szedni a nadrágból, és helyette simát varrok rá. Lehet kapni olyan fémet, valami orvosi fém, ami nem okoz allergiás reakciót. Bizsut is lehet így venni.

A lakkozás baromság! Különben én a körömlakkra is allergiás vagyok!Meg a körömragasztóra, mindenfélére, a műszempillámat is lekellett vetetnem, (8000 ft volt)mert majdnem lerohadt a szemem a ragasztótól!

Bele kell törődni, és inkább elkerülni.

Az Av@nos ékszereket próbáltad már? Én arra nem vagyok allergiás!Esetleg, ha van kedvenc bizsu fülbevalód, szedj szét egy ilyen fülbevalót, és tedd rá az Av@nos akasztóját. Egy próbát megér!

2010. dec. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Imádom ezeket a kiegészítőket, bizsukat.Sajnos kezdek beletörődni, hogy az egyetlen jó választás ha nem hordok semmi ilyesmit..:/
2010. dec. 7. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!