Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon mitől fáj a mellkasom...

Vajon mitől fáj a mellkasom levegővételkor?

Figyelt kérdés
régebben gyakrabban előfordult, de most pár napja megesett, hogy semmi erőltetés nélkül,tévénézés közben egyszerűen mintha "görcsbe rándult volna" valami a mellkasomban, szívkörnyéken...olyankor meg sem tudok mozdulni és ha levegőt akarok venni akkor nagyon nagyon fáj, szinte azt hittem, hogy már fel se kelek az ágyból :S vagy 10perc után múlott el a dolog,nagyon kellemetlen volt. és most reggel boltbamenet újra érzem..sőt most is minden levegővételkor, vmi a mellkasomban "szúrkál". szerintetek mi lehet ennek az oka? idegbecsípődés? ami kevés mozgás esetén előfordulhat ha elgyengülnek a hátizmok és nem tartják rendesen a csontozatot...volt már valakinek ilyen jellegű baja? ötlet a megszüntetésére? :S
2010. dec. 5. 10:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet becsípődés is, de nekem legtöbbször a sok köhögéstől szokott fájni amikor beteg vagyok.
2010. dec. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!