Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fű hogy tudott ilyen hatást...

A fű hogy tudott ilyen hatást kiváltani bennem?

Figyelt kérdés

Amikor először csináltam jó érzést váltott ki. Mondjuk engem inkább totál lelassít és nem bepörget, de nagyon jó érzés, minden olyan vicces. Második alkalommal azonban rosszul lettem tőle. Nagyon. Miközben szívtam már akkor éreztem, hogy teljesen elkábulok, nem bírtam magam megtartani. Percekig fejem a párkányon volt, forgott velem minden. Leakartam feküdni az ágyra, de hiába utasítottam a lábam arra, hogy menjen, egyszerűen lemeredtek az izmaim. Az ismerősöm akivel csináltuk rettenetesen megijedt mikor meglátta milyen állapotban vagyok, bevitt a szobába. Sírva könyörögtem, hogy csináljon nekem egy pohár kakaót, a víz egyszerűen keserű volt. Mire elkezdtem volna inni éreztem mindjárt hányok és hát hánytam is. A szívem úgy dobogott, hogy azt hittem beleszakad.

Hogy válthatott ki ilyesmit az egyszerű fű?


2010. dec. 4. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen élményem, az okára én is kíváncsi vagyok. Azóta nem is próbálkoztam a fűvel, és nem is fogok, rettenetes volt, és nekem utána volt pár pánikrohamom is tőle.

21/L

2010. dec. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem ilyen akkor volt mikor alkoholra szívtam rá... nemtudom miért, de lehet mert bepánikoltál tudatalatt. én nagyon ráparáztam azért kezdett el verni nagyon a szívem, azthittem ott halok meg... teszem hozzá nem szoktam sűrűn szívni, életemben talán 10szer ha szívtam.
2010. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát vagy keverve volt vmivel amit a szervezeted nem bírt, vagy egyszerűen sokat szívtál belőle. a másodikra tippelek egyébként. a fűnél hagyományos értelmeben vett túladagolás nincs, de ilyen tüneteket produkál ha valaki túlszívja magát.
2010. dec. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet ez másmilyen fű volt, rengeteg féle van..

Lehet az is baj volt, hogy elkezdtél félni parázni. Nem tudom fűben nem vagyok jártas. De pl. lsd-nél meg gombánál nem szabad beparázni, mert az tuti bad trip lesz. Bármi fura is történik a trip alatt sosem szabad félni, pánikolni.

2010. dec. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

persze. velem is sokszor előfordul, ha úgy jön ki a lépés, mondjuk szerintem belefér, de több haverom is abbahagyta pár év után ez miatt.

én nyomni szoktam egy kávét nagyon sok cukorral, és úgy fél óráig ülve maradok.

2010. dec. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert bár a fű alapvetően nem veszélyes, mindenki másképp reagálhat rá. Vannak olyanok, akiből roncsot csinált, mert a fű pszichikailag azért nagyon tud hatni. Olvass csak utána..van akinél nagyon agresszív tünetei lehetnek.

A fű azért nem egy szál cigi :)

2010. dec. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
túl szívtad magad mint állat tesi : D
2010. dec. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!