Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor lelkileg nagyon magam...

Mikor lelkileg nagyon magam alatt vagyok gyakran van hányingerem, és van, hogy már nem is tudom bent tartani. Mit lehet tenni? Van esetleg más is így vele?

Figyelt kérdés
Volt már rá példa, hogy szinte semmi nem volt bennem, de annyira magamalatt voltam, hogy az is kijött. Van, hogy összeszedem magam és benttartaom, de sokszor annyira magam alatt vagyok, hogy ez nem megy.
2009. jan. 17. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen idős vagy? F/L?
2009. jan. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
19 éves fiú
2009. jan. 17. 16:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem fordulj orvoshoz. Nem gondolom, hogy súlyos az állapotod, vagy hogy ez nagyon gáz lenne. Az extrém érzelmi szélsőségek néha válthatnak ki hasonló reakciót. Ez olyan minthogy elvörösödsz, ha elszégyeled magad, bár a hányás inkább stressz alkalmával szokott jelentkezni.


Azt gondolom, hogy szakember elég könnyen tud rajtad segíteni.

2009. jan. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen. Sokszor stressz is megelőzi, de volt már rá példa, hogy stressz nem igazán csak nagyon rossz kedv...
2009. jan. 17. 16:41
 5/6 anonim ***** válasza:

szia!


pszichés okai vannak a hányásodnak, egészen bizonyos, hogy nem szervi. érdemes lenne felkeresned egy pszichiátert. ne félj, első körben ő sem gyógyszerrel fog tömni, hanem beszélget veled. azért ajánlok pszichiátert, mert szakmailag sokkal felkészültebb, mint a pszichológus, pláne ilyen pszichoszomatikus betegségeknél, mint a te esetedben.

2009. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek máshogy jelentkezik a lelki baja, de mindig van kihatással a szervezetre.

Én például ha nagyon ideges vagyok, akkor kiver a hideg veríték és az ájulás szélén vagyok, ami egy érettségin nem túl előnyös:D

Neked is csak azt tudom mondani, hogy tegyél ellene, kényszerítsd magad jobb kedvre, menj végig a boldogság stációin. (Az enyém példul füstölő, csoki, tea, film)

Ha szereted a zenét, legyen egy dalod, ami boldoggá tesz, és csak végszükség esetén játszd le.

Vagy beszélgethetsz velem is.

2009. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!