Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha Synus pynoidális nevű...

Ha Synus pynoidális nevű betegségem van, muszáj sebészhez menni, ha néha előjön és kifakad akkor nem fog elmúlni soha?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 16:37
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Nekem pontosan ugyanez volt a bajom tavaly februárban...Most leírok neked valamit. Szóval a gerincem végénél elkezdett nőni egy kis tályog. Eleinte nem is foglalkoztam vele, csak annyi tűnt fel, hogy kényelmetlen volt, amikor hátra akartam dőlni. Ez így ment egy darabig. Aztán pár héttel később már nagyon fájt és hatalmasra nőtt. Elmentem a háziorvosomhoz, aki tett tá valami kötést, amitől kifakad és beutalt a sebészetre, mondván, majd ejtenek rajta egy kis metszést érzéstelenítés közben és el is fogom felejteni. De nem így lett. Elmentünk a sebészetre, ahol már majdnem elájultam olyan beteg voltam, így hamarabb behívtak. A doki azt mondta, hogy van 2 lehetőségem: az egyik az, elaltatnak, és úgy nyitják meg,vagy pedig ott helyben, mindenféle érzéstelenítés nélkül ugyanis azért nem kaphattam érzéstelenítőt, mert már akkora gyulladás volt ott, hogy esetleg ráterjedhetett volna a környező szövetekre. Végülis ott nyitották meg, de mikor egy borotvapengével belevágott a már amúgyis nagyon fájó tályogomba, azt hittem meghalok...Utána jártam ilyen kezelésekre és nyáron pedig műtöttek, ami azért volt javasolt, mert anélkül bármikor előjöhetett volna a későbbiekben is. Szóval szerintem minnél előbb mutasd meg egy orvosnak!

2009. jan. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És a műtét fájt? Utána bent kellett maradnod még? Nekem kifakad, így azt megúsznám, amit neked csináltak elsőnek.
2009. jan. 16. 18:33
 3/3 anonim válasza:
A műtét maga nem fájt, nem éreztem semmit, altattak. Utána egy cső volt bevezteve a sebembe, a doki szavával élve kaptam egy farkincát..xDD, ami egy olyan kis téglalap alakúba valamibe végződött, abba ment a vér...igen 4-5 napot voltam benn.
2009. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!