Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kire hallgassak? Suli, vagy...

Kire hallgassak? Suli, vagy orvos?

Figyelt kérdés

Másfél hete egyik nap suliban rosszul lettem. Szédültem, fájt a fejem, hányingerem volt. Másnap orvoshoz mentem, aki nem adott semmilyen gyógyszert, leigazolta, hogy betegség miatt hiányzom, és hazaküldött. Hét elején elkezdett fájni a torkom...A fejem, lázas voltam/vagyok, véres takony jön az orromból, 5 percenként nagy adag váladékot köhögök fel. Mit tegyek? Nem akarok hiányozni suliból, viszont betegen bemenni kamikaze-attak.


16L


2010. nov. 28. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Örülj h otthon lehetsz.

Ne mondd már h jó ott r*hadni félnapon keresztül a sok marha között.

De ahogy érzed.

18/F

2010. nov. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lol, de. Jó ott rohadni fél napig a sok marha között, ha ez kell ahhoz, hogy megvalósítsam az álmaimat. Stréber nem vagyok, csak nem lógok. Betegen is bemegyek ha kell, ott rontottam el. Gyógyulófélben voltam, suliba mentem, másnap nem bírtam felkelni :O
2010. nov. 28. 21:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne menj suliba. Én is ott rontottam el:S Egyik héten lebetegedtem, aztán félig-meddig kigyógyultam belőle és elmentem suliba.

Persze még jobban megbetegedtem, és most csak itthon szenvedek. Közben tanulnom kellene a vizsgáimra, de elég szar:S

Maradj otthon addig, míg teljesen meg nem gyógyulsz. Ha félsz, hogy lemaradsz, akkor kérd el a házit vkitől.

Igyál sok meleg teát (citrommal és mézzel), ha lázas vagy vegyél be fájdalomcsillapítót, esetleg szerezz be vmi köptetőt:)

Jah és soksok C vitamin!! Jobbulást:)

2010. nov. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én földrajz versenyre készülök[készülnék], és félek, hogy a hiányzás miatt lemaradok. Mindig elkérem a házit, ha hiányzok, igazolásom is van. Most izélek ezen :S Már legalább 1 órája gondolkodom. A táskám bepakolva. Teázok, Tantum Verde pasztillát szopogatok mézzel, C-vitamin, stb...Nem tudom már, mit tegyek. :S
2010. nov. 28. 21:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy ne menj, mert sose lábalsz ki belőle. Így pár nap alatt túl leszel rajta, úgy meg több héten keresztül fogsz szenvedni.
2010. nov. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt a semmien álmod meglehet valósítani máskor is.

Nem ezen az 1heten fog múlni nehogy azthidd.

és nem 16 évesen.

első voltam.

2010. nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De múlik rajta, mert ha nem lesznek jó jegyeim, nem tudok majd normálisan leérettségizni, főiskolára menni...Azt az álmomat, hogy képzőművész leszek, már elveszítettem. Ami most van, azt már nem akarom...
2010. nov. 29. 09:33
 8/8 anonim válasza:

Szerintem se menj suliba...énis utálok hiányozni akár milyen furán és hüjén is hangzik...nem vagyok kocka!!...ha nagyon beteg vagy akkor inkább maradj otthon és sok tea ás C-vitamin...be tudod potolni...nem lesz rosszab jegyeid ne félj...és kérd meg az egyik oszt. társad hoyg suli után jöjjön el hozzád és adja le a házit...vagy tellon...sztem is MARADJ OTTHON...ez a véleményem

13/L..:D:)

2010. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!