Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 55 éves nőnél sok a napi 10...

55 éves nőnél sok a napi 10 cigi+ 1 liter vörösbor? (hétvégenként minden duplázva)

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
szerintem az a liter vorosbor sok
2010. nov. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egészség szempontjából napi egy cigi is sok, de amúgy szerintem egy napi fél dobozt elszívni nem minősül durván soknak. Viszont napi egy liter bort meginni, hát... Már eleve szerintem az, hogy valaki naponta iszik, az durva. Persze azt mondják, hogy ha valaki naponta iszik egy kis bort, az még egészséges is. De egy liter, az már szerintem több, mint "egy kis bor".
2010. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Minden embernél sok, lényegtelen, hány éves vagy milyen nemű. Persze ha valaki hamar meg akar halni...
2010. nov. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A cigit alapból elítélem, tehát erről nem is kívánok véleményt alkotni.

Viszont naponta egy liter vörösbor? Szívesen megnézném azt, hogy milyen állapotban van a májad :D Mióta iszol ennyit? Gondot okozna mondjuk lecsökkenteni 1 decire, esténként? Tudom, hogy egészséges, meg minden, de napi egy liter az rengeteg, és a pénztárcádnak sem tesz jót!

Egyébként hétvégente is elég a fél liter, esetleg ha nagyon jó társaságban vagy, akkor mehet egy liter, 55 évesen nem kell talaj részegre innod magad (nőként meg sosem, de ez más tészta). Ha viszont egyedül iszol meg akár egy litert is, az sztm gáz, elvégre, csak az ökör iszik magában :P


Vicces, hogy én, 15 éves fejjel mondom ezt el...

2010. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A cigi is sok meg az alkohol is. A napi 1 liter vörös már alkoholizmus.
2010. nov. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Bizony, alkesz a kedves.
2010. nov. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!