Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van egy 6 hónapos...

Mit tegyek? Van egy 6 hónapos kisfiam. Karácsony előtt voltam gyomor-és vastagbéltükrözésen, most lett eredménye a biopsziának.

Figyelt kérdés
Persze nem mondják meg az eredményt, én pedig csak 2 hét múlva tudok elmenni érte,mert nem tudom rábízni a kisfiam senkire, mindenki dolgozik, a kórház pedig 30km-re van és vagy 6 átszállás.Nagyon izgulok.
2009. jan. 13. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ird meg hogy hol laksz, es lehet hogy van itt valaki, aki ugyanabban a varosban, faluban lakik mint te. Akkor odatudnad vinni hozza hogy vigyazzon a kisbabadra egy vagy fel napot. Nagyon fontos lenne, hogy elmenjel minel elobb az eredmenyert, mert a 2 het is sokat szamit egy betegsegnel.

A masik ami eszembe jutott most, beszelj a vedonovel, es mondd el a problemadat. A vedono mindennap jar kismamakhoz, remelem tud neked segiteni, egy kismamat mondani akihez odatudnad vinni a kisbabadat.

2009. jan. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia!Küldtem egy privit.Kérlek ha tudsz válaszolj rá.Köszi
2009. márc. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hogy vagy?Mi lett az eredmény?
2009. ápr. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!