Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Otthoni tetoválást hogyan...

Otthoni tetoválást hogyan lehet készíteni?

Figyelt kérdés
Ami remélhetőleg hosszabb időre megmarad. (nem feltétlen örökké). Gondoltam rá, hogy kicsit felkarclom a bőröm, és alkoholos filc (vagy bőrre író filc), csak annak meg vérmérgezés lenne a vége, nem..?
2010. nov. 16. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
sehogy
2010. nov. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínű. Meg azért ne felejtsd el, hogy a filc szétfolyik a bőrön. Ha csináltatsz tetoválást, akkor ne sajnáld rá a pénzt. Csináltass olyat ami 5-7 év alatt felszívódik, ha ne akarsz állandót.
2010. nov. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Otthon ne próbálkozz ilyenekkel. Ha nagyon akarsz valamit, vegyél hennát, azzal festhetsz valamit magadra, pár hétig fentmarad, de az nem olyan mint a tetoválás, vörösesbarna színű (bár talán létezik fekete is, de abban van valami kicsit káros anyag is azt hiszem).
2010. nov. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Potom pár ezer ft 1 jófajta tetkó.

Ne b-zd el a bőröd mert utána bánni fogod ha később mégis szalonba mennél. Nemfogják vállalni a szétgányolt felületed..

18/F

2010. nov. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy az ilyen felszívódó tetoválásokkal csak óvatosan. Az elvileg kozmetikai célokra van (szemkontúr, szájsatír, stb), nagyon csúnya amikor kopik, és nem biztos hogy nyom nélkül eltűnik (más a festék, nem viszik olyan mélyre, ezért fog kopni). Másrészt, ilyen kozmetikai tetoválást kozmetikában csinálnak, és hát egy szép mintát inkább szakemberrel csináltat az ember, nem pedig egy kozmetikussal, aki szemöldököket rajzol.
2010. nov. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hennát már próbáltam (nem is én csináltam), de az alig látszott, olyan volt, mintha nem mostam volna kezet, és a csuklómon ott maradt volna valami sötétebb koszcsík. Szóval abban nem bízok :D

De köszönöm szépen a válaszokat :)

2010. nov. 16. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!