Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hasmenés fogyaszt?

A hasmenés fogyaszt?

Figyelt kérdés

Csak pusztán érdekel..

Ha olyan dolgokat eszek(pl narancs meg forrócsoki), amitől hasmenésem támad és lesz is..

Az fogyaszt?


2009. jan. 11. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Eszedbe ne jusson szétcseszni az emésztésed, hogy megszabadulj pár kilótól, és nagyon nagyon sok víztől, amitől ki is száradhatsz.
2009. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Ne akarj így fogyni.Ki is száradhatsz.Én amikor elkaptam egy virust.Olyan hányás hasmenésem volt hogy korházban kötöttem ki mert ki voltam száradva.Próbálkozz isnkább egészséges táplálkozással és rendszeres testmozgással azzal sokkal többre mész mint ezzel a hülyeséggel.
2009. jan. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Ilyet ne csinálj, csak tönkreteszed magad. Kevesebb leszel pár kilóval, de nem fogysz! Az ételek kijönnek belőled, és kiszáradsz. Sok vizet adsz le, ami miatt kórházba is kerülhetsz. De a zsír az MARAD!

És az állandó hasmenés miatt tönkremnnek a beleid a gyomrod minden. És aranyered lesz majd jön belőled a vér, és mehetsz megműtetni stb.

Nem jó buli. A hánytatás sem egészséges, akkor is csak a fogaid romlanak el és felmarja a nyelőcsövedet majd nem tudsz beszélni sem. És ennyi. helyrehozhatatlan károkat okozol magadnak és összesen fogysz 40 dekát.

2009. jan. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Persze!Fogyaszt!Aztán majd jól megnézheted magad ha sokáig csinálod!
2009. jan. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem is akarsz fogyni,csak megkérdezted.De igen,fogyaszt.És sok mindent veszítesz vele vitaminokat ásványi anyagokat,folyadékot.Én 6 hét alatt 6 kgot fogytam sajnos (és nem fogyózok),aztán kaptam rá gyógyszert:P
2011. máj. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!