Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a baja a fogamnak?

Mi a baja a fogamnak?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még fogászati problémám,nem cigizek és rendesen ápolom a fogamat.(bár ez nem tudom mennyire tartozik ide)Viszont ma ahogy felkeltem az ínyem felduzzadt a 2fogam között és fáj.Mi lehet ez? Itthon tudom valamivel kezelni vagy menjek orvoshoz?

előre is köszönöm a segítséget (:


2010. nov. 13. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:

szia, nekem is ezvolt, nemtudom mitől, nagyon alaposan megmostam a környéket puha fogkefével, fogselymeztem, majd Corsodyl szájöblögetővel öblögettem, kb másfél nap alatt elmúlt teljesen!

ha visszajön a probléma többször, akkor jobb a fogorvossal megnézetni

nemtudom mitől van ez,sztem sok oka lehet

2010. nov. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az is lehet, hogy megsértetted a fog ínyt valamivel és nem vetted észre!

Meridol fogkrém ínygyulladásra, de a patikában kapsz ecsetelőket is! Ha nem múlik pár nap alatt mutasd meg orvosnak, nehogy a gyökérrel legyen a probléma!

2010. nov. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, a Meridol valóban nagyon jó, de ilyen esetben talán a szájvíz jobb, mint a fogkrém.


Fogkő is okozhat egyébként ínygyulladást, lehet, hogy le kellene szedetned.

2010. nov. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat (:

vettem is olyan fogkrémet meg szájvizet :)

2010. nov. 15. 20:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!