Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok ha minden...

20 éves vagyok ha minden hétvégén leiszom magam az mennyire káros? Lesz valami következménye?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt 20 évesen megkérdezed?:)

Egy ideig még biztos nem lesz semmi bajod, legalábbis látható és érezhető formában nem, de azért ne legyél ilyen 30 éven keresztül:)

2010. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rövid élet!
2010. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te magad is tudod, hogy az alkohol mennyire egészséges. A részeg ember nagyot tud ütni, de hamar meg is tud bocsájtani. Az az ember aki tegnap elütötte a nagyit, az anyát, és nyomorék kislányt, szintén ittas volt. Bízom benne, hogy ha iszol, te is vezetsz. A piának semmilyen következménye nincs közvetlenül. Ha gyenge vagy, akkor a májad a térdedig fog érni, de az agyaddal ugyse tudod követni a változásokat. Gyomorfekély az már semmi. És mindez 10 éven belül. Ha addig nem követsz el semmi más bűncselekményt.
2010. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia! Tönkremegy a májad, a hasnyálmirigyed, és mehetsz a húgomhoz az intenzív osztályra. Az elmúlt hónapban 2 fiatal halt meg ott, alkohol miatt.
2010. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És mi a francnak kell leinnod magad?
2010. nov. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Áá részegen tuti nem vezetnék, ha elütnék valakit utána valószínű, hogy nem csak hétvégéken innám le magam.

Hát nem gondoltam, hogy ennyire súlyos, de ha így van akkor változtatok ezen.

2010. nov. 8. 23:40
 7/7 anonim válasza:
Csináld csak.Hogy mennyire káros?A világ legegészségesebb dolga...csak így tovább.Hajrá!
2013. szept. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!