Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fontossss! Mi lehet? Remélem...

Fontossss! Mi lehet? Remélem nem komoly. (rák avgy ilyesmi)

Figyelt kérdés
1, másfél éve kezdődött piros a torkom meg höemelkedés 2,3nap utána 2,3honapig semmi.Aztán msot már torokfájás is illetve garat fjás iylne szurós amikor nyelek, mint ha marna vagy égne, emg akapro érzés, és mostnaban ez a szúrós égés, nem mindig, nem midnen nyelésr evagy iylesmi, van hogy 2,3napig nem, de ot van. Mandulám 5honapon belül 4edjére tüszős. De mindig csak hőemelkedés semmi komolyabb. Attól lehet ez az egész, hoyg elhuzódik, és az egészen le a tüdömig fáj tőle. DE csak a garatnál vészesebb a fájdalom. Tapasztaltataok iylet? Elég hypohomder vagyok remélem nem rák vagy iylesm a garatba. 20éves fiu avgyok nem dhoányoztam és nem ittam soha... Nem tudom szerintetek? Illetve kapus vagyok és volt h komoylan torkon ruktak, lehet ott sérült meg vaami?? hétfőn megyke dokhizo csak gondoltam érdeklődök volt e hasnoló eset.
2010. nov. 6. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem rák..A mandulád gyulladt be mindig.,Érdemes lenne kivetetned,és akkor többé nem lesz ilyen gondod..
2010. nov. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne izgulj nem rák,ez tuti.A mandulád miatt aggódj inkább,ezek után lehet,hogy ki kellesz venni,vagy pedig marha erős antibiotikum.Nincs semmi halálos bajod,csak az összes dzsuva a manduládon áll meg.Vigyázz a hideg cuccal is,én nyáron úgy bejégkrémeztem,hogy attól volt mandulagyulladásom-amiket leírsz,tipikus mandulagyuszi-tünetek.
2010. nov. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!