Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2,5éves kisfiamnak két napja...

2,5éves kisfiamnak két napja fáj elmondása szerint a lábszára/lábfeje Nektek volt hasonló?

Figyelt kérdés
Ma voltunk az orvosnál aki szerint be van gyulladva mert szerinte be van dagadva a térde,de én nem látom,hogy dagadt lenne,ugyan olyan mint a masik térde. Elküldött vervetelre holnap megyünk,de en annyira felek mar mindent olvastam a neten:(

ma 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
17%

Nem lehet, hogy csak "rákapott" és mutogatja, hogy fáj, közben meg nem is fáj neki?

Szerintem ez is benne van a pakliban, nyugodj meg.

ma 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet simán növekedési fájdalom is
ma 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt az orvos jobban látja, hogy be van-e dagadva a térd, nekem is volt térdproblémám, én nem láttam különösebb különbséget a problémás, fájó meg a másik térdem között, de az orvos abban a pillanatban megmondta, ahogy beléptem a vizsgálóba. De ha nem bízol az orvosban, vidd el egy másikhoz is.


Nem egészen értem, mit értesz azalatt a kérdés alatt, hogy "Nektek volt hasonló?" Térdből kisugárzó fájdalmam volt, de inkább vádliba. Már felnőtten. A gyerek beüthette, beszoríthatta valahova, megerőltethette akár a lábát, tud az két napig fájni, tovább is. Egy rándulás, húzódás is tud több napig fájni, rossz esetben akár hetekig.

ma 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2,5 éves fiú nem mondja ilyen konkrétan,halhattak. Lúdtalp ?
ma 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyulladás
ma 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!