Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért utálom a napsütést,...

Miért utálom a napsütést, miért bénít le és mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, 30 múltam és a nyarat gyakorlatilag végig feküdtem. Ahogy beköszöntött az ősz, a hűvös és borús idő, mintha kicserélődtem volna. Tele lettem energiával, boldog voltam stb. És most hogy újra süt a nap, újra csak fekszek. Mi lehet ennek az oka? Érez más is így?


Az emberek zöme várja és imádja a nyarat, a napsütést, sajnálkoznak, hogy vége a nyárnak és jön az ősz, a hideg. És amikor én boldog vagyok a borús időben, ők megviseltek, szomorúak, kb. mint én nyáron. Tehát miért működök fordítottan mint az átlag?


Lehet ez vitaminhiány, nyomelemhiány, anyagcserezavar, hormonális probléma vagy bármi? Egyszerűen azt érzem, hogy a jövő nyarat már túl se fogom élni. Félek tőle. Mit tehetnék?


Hiába táplálkoztam egészségesen, hiába jártam mozogni, hiába fogytam 10 kg-t, hiába minden, egy nagy nyűglődés, szenvedés volt a nyaram. Minden nyaram, de ez a 2024-es nyár már ijesztő volt.


Annyira boldog lennék ha rájönnék mi az oka ennek és mit tehetnék ez ellen. Már arra is gondoltam, hogy elköltözök Magyarországról egy olyan helyre, ahol nem süt ennyit a nap. Már az se érdekel, hogy ott milyen a megélhetés meg a fizetés meg az életkörülmények, csak ne kelljen szenvednem.


Köszönöm előre is a válaszokat.



tegnap 16:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!