Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vekony/normal testalkatu vagy...

Vekony/normal testalkatu vagy es tudod mennyi kcalt eszel egy nap? Kerlek ird meg kommentben, az alabbiak szerint!

Figyelt kérdés

Arra volnek kivancsi, akik alapjáraton vekonyak es nem dietaznak, de valamilyen okbol mar szamolta mennyi kcalt eszik egy atlagos napon, kerem irja meg kommentben.

Napi kcal/suly/magassag


(Olyan is irhat aki vekony, de diétával erte el, es mar tartja a sulyat legalabb 1 eve, csak kerlek irjatok oda)


Köszönöm!


ma 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
1500-1600 kcal, 150 cm, 55 kg. Korábban meghíztam, és kalóriaszámolással fogytam vissza, legalább 3 éve tartom ezt a súlyt.
ma 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2142 kalóriát viszek be egy nap, nem mindig sikerül de a legtöbb esetben igen. Jelenleg 48 kg vagyok és 158 cm.
ma 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mikor számoltam, akkor olyan 1500 kcal körül ettem, de amellett fogytam is 4 kg-ot. Már nem számolom, most tartom ezt a súlyt, szerintem olyan 1800 kcal között lehet a napi bevitel. 162 cm vagyok és 54 kg.
ma 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!