Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Széntablettát lehet minden...

Széntablettát lehet minden nap szedni? Ilyen 4-5 szemet? Ibs-el küzdök de nem akarok gyógyszert szedni a széntabletta jó lehet?

Figyelt kérdés

ma 17:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy 2 naponta?
ma 17:49
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Mert a széntabletta szerinted micsoda? Csillámpor?


Életed végéig tervezel napi 4-5 szem széntablettát szedni?

ma 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A széntabletta megköti a toxinokat, bakteriális hasmenésen segít, neked nem ettől megy a hasad, úgyhogy hosszútávon segíteni nem fog.
ma 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hosszútavon karos.

Az ibs gyokeret kell orvosolni

ma 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Gyerekkorom óta orvosokhoz járok senki nem tudott segíteni. Meditáltam, jógáztam az sem segített sokáig, diétát követtem.

Ha valaki tud értelmes tanácsot írni azt megköszönném

ma 18:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos nincs megoldása ennek, de a széntabletta semmiképp sem lesz az. Szedj probiotikumot próbálj meg stresszmentesen élni jól táplálkozni mozgoni ez a legtöbb amit tehetsz jelenleg én sem tudok többet.
ma 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mozgok is, járok edzeni. Táplálkozásra is figyelek. Vitaminokat szedek.

De már sokszor a sírás kerülget annyira nehéz ezzel együttélni

ma 18:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek hogy nehéz :( de sok mindent nem lehet esetleg a patikában mondták nekem hogy van külön IBS-re probiotikum, de fogalmam sincs tényleg használ-e vagy kóklerság.
ma 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!