Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ACC 200, 400 és 600 valóban...

Az ACC 200, 400 és 600 valóban hatásos köhögés esetén?

Figyelt kérdés
Felületi kezelés, vagy a probléma gyökerére hat?
ma 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem használ, én Mucopront párti vagyok. Valakinek pont fordítva, a Muc. nem válik be, az ACC pedig oldja a cuccot ezerrel. Mindnekinek más hatóanyag válik be.
ma 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

Az acc köptető. Amikor a köhögésnek az az oka hogy letapadt valami a tüdőben, akkor azért köhögünk hogy a légáramlattal ag kijöjjön. Az acc segít feloldani a letapadást és többet köhögni hogy nagyobb eséllyel kijöjjön a letapadás. Ha az kijött, utana megszűnik a köhögés. Tehát igen, a gyökerére hat.


De van az a fajta köhögés, amit valamilyen irritáció okoz és nijcs semmi letapadva. Ez a száraz köhögés. Erre az ACC nsm jó hisz még többet fogsz tőle köhögni a semmiért. Erre a köhögésre köhögés csillapító kell. Pl ambróxol.


Fontos hogy az acc longból regggel kell 1et bevenni. A 200ból reggel-délben 1-1et és este nem szabad. Hisz köhögsz tőle tehát ha este beveszed akkor éjjel nem fogsz tudni aludni a köhögéstől

ma 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!