Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérszagot érzek. Ez mitől lehet?

Vérszagot érzek. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 hete volt egy nagyobb megfázásom.

Ízeket, szagokat kb 5 napig nem éreztem.

Nem tudom mennyit számít, de folyamatosan fújtam az orromba, eleinte nasivint, azóta rhynosprayt (állandóan dugul az orrom azóta is).

Kamilla fölé hajolva "inhalálnom" is kellett, mert anyukám azt ajánlotta.

Mióta elmúlt a megfázás, ébredés után, vagy a nap közepén az orromban vérszagot érzek, ami csak akkor múlik el ha iszok vagy eszek.

Próbáltam megnézni hogy esetleg az inyem vérzik e, mert az nálam előfordul, de sosincs a nyálamban semmi, ha kifújom az orromat, az sem véres, és annak sem látom jelét hogy esetleg a gyomromba menne a vér.

És kimondottan nem úgy érzem, mint külső szag, hanem nagyon mélyen, bent az orromban.

Azon kívül hogy a szag jelen van, semmi más bajom nincs, de ez már nagyon zavar, és kicsit aggaszt is.

Lehet ez esetleg fantomszag?


ma 16:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!