Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nagylabor vizsgálat ki...

A nagylabor vizsgálat ki mutatja a pajzsmirigy és esetleg a tesztoszteron szintet is ?

Figyelt kérdés

25éves férfi vagyok.

Nagyjából 2-3 hónappal ezelőtt elkezdett erősen hullani a hajam.

Kb 10 kilót fogytam és borzasztóan sápadt vagyok

readásul fekete karikásak a szememim is.

Nincs étvágyam se Az utóbbi 2 hétben. Előtte viszont volt rendesen de akkor sem hoztam csak fogytam.

Vajon a pajzsmirigyem túlműködhet? Azért nem tudok hízni ?

Esetleg tesztoszteron bajom lehet? A tesztoszteronra azért gyanakszom mivel eddig az egéséges az volt ha 2 max 3naponta borotválkoztam.

Mostanában viszont legalább 8-10nap kell ahhoz, hogy egyáltalán borostám legyen.

Szóval a nagylabor mit fog ki mutatni?


ma 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mutatja ki sajnos. Ezeket külön kell kérni.
ma 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tsh úgy tudom benne van a nagy laborban. Vagyis nekem mindig benne van. De a tüneteid alapján lehet vashiány is. Hajhullás, sápadtság, fekete karikás szem, étvágytalanság általában vashiány esetén fordul elő. Nálam ez okozta ugyanezeket a tüneteket. De persze lehet túlműködés is.
ma 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!