Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől nyikorgok?

Mitől nyikorgok?

Figyelt kérdés
Oké, lehet nagyon fura kérdés, de ha balra biccentem a fejem, a nyakam töve közelében egy halk, nyikorgó hangot lehet hallani. Először azt hittem, hogy a nyaklánc, vagy a hajam akadt bele valamibe, vagy a ruhám miatt van, de semmi. Hirtelen már én is azt hittem, hogy bekattantam, de más is hallja. Mitől van ez? A nyikorgás annyira nyújtódik el, amilyen lassan döntöm a fejem balra. Ez mégis mi a franc?! :D
tegnap 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Tornáztatsd meg óvatosan a nyakad, fejed, lehet, hogy csak "be van rozsdásodva", és némi mozgatás után simán megy.
tegnap 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát már vagy 10 perce tornázgatok, de még mindig nem jó :D


Viszont helyesbítenék és inkább a fülem alól hallatszódik

tegnap 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Csontkovács!
tegnap 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyél olajos dolgokat.
tegnap 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nagyon "be van rozsdásodva". Tornáztatsd gyakrabban. Nekem néhány perc után elmúlik, ha van is némi recsgés, de én amúgy is tornázom minden nap, tehát nagyon nem is lehet berozsdásodva. Egy kis csigolya meszesedésre tippelek, az már 25 körül is előfordulhat.
tegnap 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!