Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire normális, ha alvás...

Mennyire normális, ha alvás közben a véroxigén szintem lemegy akár 86%-ra is?

Figyelt kérdés

Nappal nincs gond a véroxigén szintemmel átlagonasan 98% szokott lenni, a legalacsonyab eredmény sose megy 96% alá.

Alvás közben egyébként nagyon lecsökken akár 86% ra is. Ez mennyire probléma, és mit lehet vele kezdeni?



tegnap 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem fulladsz akkor nincs probléma.
tegnap 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt hogy mérted meg?
tegnap 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Okosóra mutatja az eredményt. Nem csak egy éjszaka mutatja, hanem minden alvásnál lemegy ennyire. Nappal már többször rámértem rendes véroxigén mérővel ugyan azt az eredményt mutatta mint az óra, 1%nál nagyobb eltérés sose volt.

Nagy fizikai terhelésnél előfordul hogy fulladok, de a normál hétköznapi életben nem. Nagy fizikai terhelés alatt azt értem, hogy nagykalapácsal beton oszlopot szétütni, de 10kg fölötti tárgyak emelésénél nincs gond.

tegnap 21:39
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
86% semmilyen helyzetben nem jó, és ha terhelésre is ilyen értéket mutat, akkor azt ki kell vizsgálni. De az okosóra sajnos nem egy hiteles eszköz, szóval az mindegy mit mutat, semmilyen diagnosztikus haszna nincs. Lehet van alvási apnoé vagy valami.
tegnap 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!