Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hónapok óta nem gyógyuló seb...

Hónapok óta nem gyógyuló seb az orrban. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Tudom, el kell menni orvoshoz. De előtte szeretnék itt is tájékozódni.

Van egy seb az orromban, ami már hónapok óta nem gyógyul be. Van, hogy bevarasodik, de amikor lejön a var ugyanúgy ott van. Ilyenkor fáj is napokig. Van, hogy egy dudort is érzek a bőr alatt ott, ahol belül a seb van. Ez van hogy előjön, később meg felszívódik. Abban az orrlyukamban, ahol a seb van érzek egy fura szagot is.


Van valakinek hasonló tapasztalata, vagy tudomása, hogy mi lehet ez?



ma 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyámnak is ez volt az első jele a gátorban lévő rákjának. Hónapokig sebes volt az orra belül, elment fül-orr-gégészetre vele, ott meg csak Neogranormont írtak rá neki. Aztán később kiderült, hogy rák, valószínűleg tüdő.
ma 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A fura szag a genny lehet. Nekem is gyanús, hogy ez nem egyszerű seb.

Szoktad nyírni vagy gyantázni az orrszőrödet? Legjobb esetben ez egy begyulladt tüsző. Legrosszabb lehetőség a rák.

ma 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen menj orvoshoz. Lehet, hogy most még elég az is, ha beégetik (kauterizálják). A nem hámosodó, nem gyógyuló sebeket nem szabad hanyagolni!
ma 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pattanás. Benőtt szőr
ma 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Volt nekem is ilyen, elég sokat szenvedtem vele, bár nálam nem volt semmilyen fura szag, szimplán csak eszméletlenül tropa volt belül az orrom.


Tán' 2x is vissza kellett mennem a fül-orr-gégészhez, először adott egy orrsprayt, miután elfogyott és nem használt adott megint egy orrsprayt (másfajtát) és azzal jött helyre.


De mégegyszer írom, nekem nem volt semmi fura szag vagy dudor, szimplán egy merő seb volt belül az orrom.


Nyár volt, valószínű mindig folydogált valami az orromban allergia miatt, amit nem vettem észre mert csak úgymond "szivárgott", de arra pont elég volt hogy irritálja az orrnyálkahártyámat belül.

ma 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Anyukámnak szintén ilyen volt és neki is rák volt. Kétszer meg kellett műteni.
ma 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os neki milyen rák? Felépült belőle?
ma 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
6-os vagyok, az orrán lévő rák meggyógyult neki, de sajnos rá egy évre meghalt nőgyógyászati rákban. Mai napig talány, hogy a kettőnek volt-e köze egymáshoz.
ma 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!