Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Augmentin duonak ha befejezem...

Augmentin duonak ha befejezem a szedését, akkor mennyi időnek kell eltennie hogy újra lehessen sörözni?

Figyelt kérdés
Ezt fogorvos írta fel nekem, de ott nyilván ezt nem kérdeztem meg. Esetleg valaki tudja? Hétfőn lesz vége ennek az antibiotikum kúrának.

tegnap 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Ne legyél alkoholista szokj le a piáról és mosd a fogaidat rendszeresen.
tegnap 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerda leghamarabb, de a doki megmondja a te esetedben mennyi idő
tegnap 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer volt, hogy írtak fel nekem antibiotikumot, mire megkérdeztem, hogy de este azért ihatok-e, mert szülinapra vagy ilyesmire voltam hivatalos, mire kiröhögött az orvos, hogy konkrétan alkohollal is bevehetem, ha akarom. Azt mondta kb egyféle antibiotikum van, amire nem ajánlott inni. Most azt meg nem mondom, hogy ez az Augmentin-e vagy más, de a Google a barátod.
tegnap 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet inni szedés alatt is, csak a bevétel után teljen el 2 óra kb.
tegnap 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!