Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sűrű váladék felköhögése,...

Sűrű váladék felköhögése, Asztma miatt lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok idén év elején kiderült, hogy asztmás vagyok. Ezelőtt másfél éve már voltam ugyan ebből az okból orvosnál, kaptam másfajta pipát, de akkor még asztma nem került szóba. Szóval, állandóan köhögök, ami sokszor már kellemetlen a mellkasomnak. Nagyon nehezen tudom felköhögni amit fel kell, mert annyira sűrű, szó szerint apró szabályos kis golyókat köhögök és nem tudom, hogy ez az asztma miatt lehet e. Átlátszó, fehéres. Csak külföldi forumokat találtam ezzel kapcsolatban, de választ ott sem találtam sem én, sem mások akik ezzel küzdenek. Gondoltam hátha valaki tapasztalt már ilyet és tud nekem ebben segíteni. Neten ha rá kerestek, hogy "coughing up clear balls" akkor a képek között ott van, ugyan ilyet köhögök fel. Talán asztma miatt, nem tudom.

#asztma #köhögés #Sűrű váladék tüdőből
ma 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Asthma bronchiale esetén jellemző ez. Gondolom neked is ez van.
ma 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem sokat segített a neti kancsó. Csak tengeri sóval jó!

Minél kevesebb gyógyszer, főleg szteroid...

ma 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Igen

Második : nem is halottam még erről. Viszont ahogy megnéztem még kisebb voltam csináltattak hasonlót igaz nem ilyennel, mikor beteg voltam.


Csak annyira kellemetlen, hogy oké a köhögés már a mindennapjaim része, csak hogy ilyen.. Gondoltam, hogy asztma miatt ilyen csak nem vagyok benne 100%-ig biztos.

És köszönöm az eddigi válaszokat

ma 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!