Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Heim Pál Kórház környéken...

A Heim Pál Kórház környéken van vegyes bolt, ahol lehet venni pzsepit, wc papírt, esetleg valami zuhany kilépőt?

Figyelt kérdés
Hosszabb időre be kell feküdni a gyerekemmel. Van saját fürdőszobája a szobának, de nincs felmosó, amivel a kifolyt vizet össze lehetne szedni, nincs wc kefe..Nagyon kellemetlen. Tudna nekem valaki segiteni, hogy van e esetleg valahol a kórhaz környéken háztarási bolt, ahol ilyesmit lehet venni? Próbaltam terképen keresni, de nem írt közeli üzleteket. Köszönöm

#Heim Pál kórház #Heim Pál kórhaz környékén #Heim Pál kórház bolt, vegyes bolt #Bolt, vegyes bolt, kínai, Heim Pál Kórház
ma 07:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Google térkép a segítségedre van...
ma 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-( pont azt irtam, hogy próbáltam . Sajnos csak nagyon messze lévő üzleteket találtam ( 5 perces távolságokra tudok csak kimenni és itt hagyni a gyereket). Nem ismerem a környéket. Terkepen, útvonal tervezéssel próbalkoztam.
ma 07:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Ott egy Spar meg egy Duna Plaza nevű hely 300 méterre. 4 per gyalog. Ne őríts már meg.
ma 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs. Olyan ahol wc-kefe, kádkilépő lenne biztos nincs.
ma 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Duna Pláza 9 kilométerre van, ha az Üllői úti Heim Pál kórházról van szó.
ma 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Heim Pál a Nagyvárad téren van. Onnan messze esik a Duna Pláza. A Haller utca-Mihálkovics utca sarkán van egy Coop, ott azért elég sok mindent lehet kapni. A kórháztól kb pont egy 5 perces séta. A cím Budapest, Mihálkovics u. 3, 1096.
ma 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6/6 Nagyon szépen köszönöm a segítseget.
ma 08:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!