Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valakit elütnek milyen...

Ha valakit elütnek milyen komolyabb "bajai" lehetnek?

Figyelt kérdés

A lényeg,hogy van egy blogom és épp ott tartok ,hogy a főszereplőt elütötte egy autó.Most még nincs is komolyabb baja,de szeretném egy kicsit csavarni a dolgot.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

17L


2010. nov. 3. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Amnézia.

Esetleg előtte a csavar kedvéért meghal.

Illetve csak úgy tűnik és a temetésen ezért feltámad.

De pont akkor, amikor a násznép közé becsap a villám.

Ami, mint kiderül közben, nem is felhőből jött, hanem egy ufoból.

Amiben Mézga Aladár utazik.

Na, ez így már nem lesz túl lapos.

2010. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ami azonnal nem észrevehető, az belső vérzés, vagy fejre mért ütés esetén kletkezthet az agyban vérrög, ami akár napok múlva is okozhat halált (elzárja a fontos ereket, stb)
2010. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :]
2010. nov. 3. 20:42
 4/9 anonim válasza:
Engem sajnos gyerekkoromban elutott az auto es ra nehany evire kiderult,hogy epilepszias lettem tole,de ami meg rosszabb,hogy igaz,a betegseget sikeresen kikezeltek 2 ev alatt,de maradt olyan,hogy a gerincemben az idegpalyak nem alltak vissza a helyukre es ez okoz nemi gonot idonkent pl,szedules,fulzugas,idegorcsok,elviselhetetlen fejfajas es kinzo hatgerincfajdalom es tarkofajdalmak.szoval szerintem ez eleg komoly.azert majd szolj,mi lesz a folytatas.koszi!
2010. nov. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Az én édesanyám is epilepsziás.
2010. nov. 3. 20:47
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja,és szólok!:)
2010. nov. 3. 20:47
 7/9 anonim ***** válasza:
meghal?
2010. nov. 4. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocsi,hogy csak most írok.Igen meghalt:D
2012. jan. 30. 16:29
 9/9 anonim ***** válasza:
attól függ, mennyivel ütik el. kis tempóval lábtörés, 50-körül már alig marad ép csontja, vagy meg is hal ha nagyot repül, 100-150 fölött pedig már SZÓ SZERINT kiskanállal kell összeszedni.
2013. ápr. 26. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!