Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hatást vált/válthat ki...

Milyen hatást vált/válthat ki a frontin (alprazolam) és a kávé egyidejű használata? Tudom, hogy a koffein egy stimuláns, a xanax egy depresszáns, de elvileg más receptorokhoz kötődnek, tehát nem feltétlenül ütik ki egymást.

Figyelt kérdés
A másik kérdesem az lenne, hogyha valakinek van tapasztalata HHC-s fűvel (a HHC ugyanúgy hat mit a THC csak gyengébb), biztonságos e keverni alprazolámmal? A rendes THC-s fűről lehet sokat olvasni, de mivel a HHC viszolylag új a piacon, nem sok infó van róla még.

ma 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
33%
Kimész éjjel valamelyik sikátorba és megkérdezed a többi drogos söpredéket, az egyszerűbb.
ma 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1#

A HHC és a THC nem drog, nem okoz önkívületet, és nem káros. Sok ember használja, és rengeteg országban legális orvosi és rekreációs célra is. A xanax egy szorongásoldó gyógyszer, és valóban egy kemény drog de rendeltetés szerűen használva nincs pszichoaktív effektje.



Én a frontint reggel és este szedem 0,25mg-ot, szorongásos depresszióra. És füvet használok szintén mértékkel, mert számomra hasznos a depressziómra. Jelenleg nemjutok hozzá, ezért érdeklődök a HHC felől.

Emellett tejlesen normális életet élek.



Szóval én nem nevezném magam egy drogos söpredéknek.


Az én szememben az a drogos söpredék aki kemény drogokat használ pl.: heroin, crack, fentanyl, meth, az utcán él, embereket húz le vagy lop meg, hogy legyen pénze az adagjara.


De ezt hiába magyarázom egy olyannak, aki abban az idejemult felfogásban rekedt, hogy az alkohol (ami egy idegméreg) azzal semmi gond sincs, de bármi más egy füves cigi pl, az már undorító és csak gazemberek csinálják.


Emellett, nemtudom eleve minek kell kommentelni, ha nem a kérdésre válaszolsz, hanem egy ócsárló véleményt írsz, amit senki se kért.

ma 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!