Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzek nyomást a fülemben?

Miért érzek nyomást a fülemben?

Figyelt kérdés
Nyomást érzek a fülemben. Vasárnap megfáztam, de már szerda óta elmúlt. Tegnap éreztem először nyomást a fülemben. Nem fáj, nem zúg, hallok rendesen.
ma 17:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Csak az egyik fülemben érzem
ma 17:03
 2/5 anonim ***** válasza:

Magas vérnyomás, fúlzsír felhalmozódás, barotrauma, allergia vagy megfázás, fülgyulladás, fülkürt diszfunkció.


A lehetséges okok.


De ehhez orvos kell, hogy kiderüljön.


Egy fül orr gégész.

ma 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Napközben szinte észre sem veszem. Vérszegénység, vagy bármilyen vitamin hiány nem okozhatja? Elég kevés vitamint szedek. Sokszor mondják rám hogy sápadt vagyok, ami elvileg lehet vérszegénység előjele is (orvos szerint)

Van olyan néha hogy felállok és pár másodpercig nem látok, ami szintén lehet vérszegénység vagy magas vérnyomás. Orvoshoz jelenleg nem tudok menni, az ügyeleten elzavarnak, mert van az én problémámnál fontosabb, magán orvosra nincs most pénzem.

ma 17:37
 4/5 anonim válasza:

A pócsnek nem mész el egy szakorvoshoz.

Ingyen van.

ma 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt írkálva én nem tudok diagnózist felállítani, de még személyesen is azt mondanám, hogy ehhez vizsgálat kell és labor.


Házi orvoshoz kell elmenni, aki szükség esetén beutalód ad a fül orr gégészetre. Ha kell sürgősségi beutalót.

ma 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!