Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan lehet beutalót kapni...

Honnan lehet beutalót kapni ha a háziorvosom nem ad?

Figyelt kérdés
A háziorvosom egy idióta. A mostani problémám, hogy egy jó pár hete nem tudok enni anélkül hogy rosszul lennék és ez őszintén kikészít, a háziorvosom azt mondta nem ad beutalót hanem annyit mondott hogy egyek 5ször egy nap. Ez így mind szép meg jó és én ennék is, de rosszul leszek. Otthon ilyenkor csak le fekszem és megvárom amíg elmúlik de suliba nem nagyon tudom ezt csinálni ezért folyton hazaküldenek. Érdekelne hogy valahonnan tudok e kapni beutalót valamilyen irányba (akár stressz alapú, reflux vagy bármi ilyesmi) csak kéne valami irány ahol megoldást tudnék találni.

ma 14:45
 1/6 A kérdező kommentje:
És sajnos tényleg nagyon gáz a helyzet, az utóbbi 3-4 hétben 5 kilót fogytán emiatt, így normálisan dolgozni sem tudok menni mert le vagyok gyengülve, úgyhogy szeretném ezt minél hamarabb megnézetni.
ma 14:51
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

El lehet menni magánrendelésre.


Vagy kipróbálni azt amit a háziorvos mond és visszamenni ha nem mukodik.


Amugy 99 szazalek esellyel mentalis a baj es pszichologus kell

ma 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj vissza a háziorvoshoz, legyél erélyesebb, gasztroenterológiára kérj beutalót, ott megmondják azt is, ha stressz alapú.

Ha végképp nem megy, keress fel magánorvost, ahogy a 2-es is írta.

ma 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Magán orvos, oda nem kell beutaló.

De a nyakamat teszem rá, hogy pszichés a probléma.

ma 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A szomszédom csinálja most ugyan ezt. Ha eszik, rosszul lesz, hányingere lesz. Ha nem eszik, akkor azért lesz rosszul.

Ő 30 éves.

Kivizsgálták, semmi baja.


Elküldték pszichiáterhez, most nyugtatózzák és így egy fokkal jobban van.


Szóval én is csak azt tudom mondani, hogy pszichés eset lehet nálad is.

ma 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Valószínűleg megpróbálom mégegyszer a háziorvossal mert nagyon nincs most keretem a magánra aztán ha minden szakad beáldozok egy magánrendelésre :/

Én is gondoltam rá hogy lehet pszichés, de előbb megnézetném magam hátha nem az, de sajnos tényleg elég valószínű.

ma 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!