Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik megbízható, vérnyomásm...

Létezik megbízható, vérnyomásmérős okosóra?

Figyelt kérdés
Kellene monitoroznom a vérnyomásom, de rendszerint elfelejtem, és nagyon macera mindig felcsatolgatni.
szept. 16. 19:09
 1/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Márpedig a felkarostól jobbat, pontosabbat nem találsz. Napi 3x szerintem nem macera felrakosgatni.
szept. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De nagy macera...leülsz, felrakod és megméred. Kb 3x másfél perc, az nem egész 5! perc naponta.
szept. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Logikusan vegiggondolva, szerinted hogy lenne képes mérni egy óra a vérnyomást? Sehogy. Eleve sima vérnyomásmérővel kell kalibralni hetente-kethetente és azután is csak saccol. Nekem még soha közelében se volt q valódi vérnyomásnak
szept. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kicsi a konyhaasztalom, rakosgatni még nem opció. Pont ezért lenne jó, ha elfelejtem akkor is naplózza valami.
szept. 16. 20:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Bakker, egy vérnyomásmérő kisebb mint egy tablet. Mit kell azon rakosgatni?
szept. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Jó, de okosóra nem alkalmas arra, ennyi. Ha lenne más jobb megoldás, akkor arról tudnál, vagy itt megkapnád a választ arra, de úgy látszik nem akarod elfogadni, mindenképpen az okosórát akarod ebből pozitívan kihozni.
szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked számít a hiteles mérés kérdező? Esetleg nem jelente-e gondot, ha például felfelé mér hibásan? Mert ha ezek nem számitanak, akkor használj órát.
szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, nem tudtam, hogy még nem tart itt a technológia. Így akkor maradok a normál mérésnél.
tegnapelőtt 06:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!