Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napok óta tartó szédülés és...

Napok óta tartó szédülés és tarkó fájdalom?

Figyelt kérdés
Már 1 hete nagyon fáj a fejem mindennap és szédülök is keményen. Köze lehet az időjáráshoz?

szept. 15. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is ezen töröm a fejem, ugyanígy vagyok...
szept. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod?
szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Napok óta kettősfront van, az biztos nem segít...
szept. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez eléggé vérnyomásproblémának tűnik...
szept. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Vérnyomásom rendben van, 120/80-90 es pulzus is 80 átlagosan ennyi szokott lenni
szept. 15. 19:53
 6/12 A kérdező kommentje:
De olyan érzés hogy nem bírom tartani a fejem, le kell feküdnöm, mert húz lefele vagy hogy fogalmazzak…
szept. 15. 19:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, simán okozhatja front, de mozgásszervi, nyaki gerinc probléma is lehet.
szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

De mindig rendben van a vérnyomásod?


Mármint mérted 1x és ennyi jött ki, vagy rendszeresen, napi 2-3 alkalommal méred?


A szédülés, tarkófájdalom, fejfájás tipikus jele a hirtelen kiugró vérnyomásnak.


A magas vérnyomásnak önmagában nincs tünete, viszont az instabil vérnyomásnak pontosan ezek a tünetei. Ha kiugrál 160-170-re akkor simán fájhat a fejed és a tarkód még másnap is, akkor is, ha időközben a vérnyomásod már visszaállt.

szept. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem szédülés+ hanyinger jelentkezik, buszon és trolin felerősödik. Ma voltam orvosnal vele, kettős front van,a vèrnyomàs ingadozàsát is nagyon befolyàsolja. Semmit nem tud vele kezdeni,dadelon és b6 ami segithet most.
szept. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Senior Séf ***** válasza:
Korod és nemed ismerete nélkül csak találgatni lehet.
szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!