Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon sok módon próbáltam...

Nagyon sok módon próbáltam pattanások ellen harcolni, krémekkel. Most arra gondoltam mi lenne ha valamilyen gyógyszert szednél ellene. Van valami ajánlat?

Figyelt kérdés
szept. 14. 21:22
 1/7 anonim válasza:
51%
Ha gyulladt hormonális eredetű pattanásaid vannak,akkor az Inertát tudom ajánlani. Én 8 évig mindenféle arcápolási eszközt kipróbáltam de csak ez segített.
szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt bőrgyógyász vagy endokrinológus tudná megmondani, hogy egyáltalán miért vannak, milyen típusúak és mi használ ellenük.
szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg rakd rendbe az étrendedet és találd meg a neked megfelelő bőrápolási rutint, mert az kevés, hogy valami krémet rákensz és várod a csodát. De első körben én is szakembereket javasolnék.
szept. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Nekem egy csávo azt mindta sima babaszappan habosan mosva es kesu.


Mondom ennyi? Azt mondta igen.

Kiprobaltam, erre már 1-2 ora mulva a piros gyulladás húzódott is le es szép sima fehér lett a bőröm is.


Fontos a reggel es esti arcmosás is. Meg néha áttörölni gyogyszertari alkohollal vattával. Allandoan sterilen tartani.

szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
*jav: babaszappannal habosan mosva és kész.
szept. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Az arctisztításra van másfajta ajánlás is: a maradék vizet papirtörlővel kell felitatni (nem törölni !), hogy ne kenődjenek szét a gyulladást okozó bőrbaktériumok.
szept. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első körben az étkezésedet kéne rendbe tenni. Mérsékeld a zsíros, olajos ételeket, igyál napi minimum két liter vizet. Étkezz tisztán és vitamindúsan. Lehet, hogy esetleg valamire allergiás vagy. A stresszes életvitel is okozhat pattanásokat és az is, ha állandóan az kezeddel hozzáérsz az arcodhoz, hisz a kezed nem mindig tiszta.


Gyógyszert még csak akkor szedj, ha orvos írta fel.

szept. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!