Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkohol mellőzése okozhatja?

Alkohol mellőzése okozhatja?

Figyelt kérdés
Mondhatni napi szinten megittam eddig egy két sört vagyis akadt némi problémám az alkohollal. Szeretnék felhagyni teljesen ezzel a szokásommal és másfél hete nem is ittam már. Egy pár napja ha alszom akkor mindig álmodok. Míg ittam szinte soha nem álmodtam. Lehet baromság de lehet köze hozzá hogy nem iszok?
szept. 13. 20:48
 1/5 anonim válasza:
47%
Szerintem nem, elvileg az emberek mindig álmodnak, csak nem emlékeznek rá
szept. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig de, lehet köze hozzá. Minden, ami az agyműködést befolyásolja, kihathat az alvásra. Ha másfél hete nem iszol, akkor már enyhe elvonásod van, ami simán okozhat akár rendellenes álmokat is. Konkrétan nem alszol elég mélyen, hanem többször vagy az éberebb REM fázisban, amiben jellemzőek az álmok.
szept. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szeritnem is lehet összefüggés az alkohol elhagyása miatt. Viszont jól érzem magamat és energikus vagyok. Nem hiányzik az alkohol.
szept. 13. 22:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor nagy baj nem lehet.
szept. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Remélhetőleg nincsen.
szept. 13. 22:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!