Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Térdműtét után milyen eszközze...

Térdműtét után milyen eszközzel közlekedtél? 1 Mankó? 2 mankó? Járókeret? Mennyire terhelhetted a lábadat ekkor?

Figyelt kérdés
szept. 12. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2 hétig járókeretet használtam, amíg a műtött lábammal csak érinthettem a talajt, mert 2 mankóval nem tudtam menni. Utána, amikor már óvatosan terhelhettem, akkor 1 mankóval.
szept. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hmm.. én is ezen gondolkodom most, mert pár hét múlva műtétem lesz, már megvan a műtét utánra felírt 2 mankó. Kicsit kipróbáltam, de elképzelhetetlennek tartom, hogy ezzel stabilan tudjak menni úgy, hogy teljesen tehermentes legyen a műtött lábam… de lehet tévedek. Csak eszembe jutott h lehet kéne B-terv..
szept. 12. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Járókerettel.

Próbáltam a mankót, de az első másodpercben akkorát estem vele, hogy majdnem eltörtem az egészséges lábamat is :D


Oké, akkor ez nekem talán nem jó módszer, úgyhogy járókeret, majd bot.

szept. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!