Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek tulzott izzadás ellen?

Mit tegyek tulzott izzadás ellen?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Soluthio Antisudorica :)

gyógyszertárban tudsz beszerezni. ez olyan folyadék amivel be kell kenni a hónaladat ( ha ott izzadsz ). és akkor nem fogsz, de ne kend minden nap mert kimarhatja a bőrödet :)3és itt van még egy oldal is:


[link]

2009. jan. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Kapcsold lejjebb a fűtést.
2009. jan. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Soluthio Antisudorica


szinte ilyen extrém izzadásom volt stressz miatt, beléptem az iskolába, vagy közösségben voltam, nevettem rámfigyeltek egyből hatalmas foltjaim voltak főleg a hónom alatt. Elkezdtem csak fekete pólókban járni hasonlók. Viszont ez az ecsetelő egyből hat 3 naponta zuhanyzás után bekenem és lehet hogy egy kicsit nedvesedek de semmi folt csak ajánlani tudom én is..

2009. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Én is izzadós vagyok,engem is idegesít...Soluthio Antisudorica-t kiprobálnám, de hallom/olvasom,hogy kimarja a bőrt..:S hát nem tudom :D nem szeretnék ennek a lötynek az áldozata lenni..
2009. szept. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
85%
Van egy 72 oras izzadas gatlo, aminek a neve certain dry. ettol 72 oran at tenyleg semmit sem izzadsz. este, tusolas, furdes utan, elalvas elott kell felvinni a honajra. hihetetlenu jol mukodik. en is izzados vagyok, stresszhelyzetben ot masodperc alatt a konyokomig le tudok izzadni, es nekem is nagyon sok problemam volt ezzel. Azt hiszem kicsit bonyoult beszerezni, mivel ez egy amerikai keszitmeny, de ha kitartoan keresed, bizosan ratalalsz. szerintem gyogyszertarakban lehet kapni. Remelem segitettem!
2010. márc. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!