Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy cikkben olvastam - board...

Nagyipapi kérdése:

Egy cikkben olvastam - board segítségével mentettek ki egy túrázót, aki balesetet szenvedett a hegyekben ! Mi ez ? Kerestem a googlba, de nem találtam megfelelő választ !

Figyelt kérdés

#túra baleset
szept. 7. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A board egy angol szó, többek között deszkát, táblát jelent. Ebben a kontextusban valószínűleg egy mentődeszkát, amire a bajba jutottat valami módon rögzítették, hogy le tudják vinni; lehetőleg vízszintes állapotban, stabil pozícióban, hogy csökkentsék a további sérülések kockázatát.

Még az is lehet, hogy helyben tákolták össze az erdőben talált ágakból.

szept. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg valamiféle hordágyról lehet szó, lehet hogy a hegyimentők speciális hordágya, amire ez a szakszó és ezért nem fordították le.
szept. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Spine board keresőszóval találsz képeket.
szept. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megtaláltam a fotót !
szept. 8. 11:40

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!