Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elindult a suli, kemény lesz....

Elindult a suli, kemény lesz. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
idén elég kemény évem lesz. keveset leszek itthon, korán kelek, későn fekszem felállás lesz. Hajlamos vagyok elfáradni, illetve reggel sem egyszerű az ébredés. Kávé nem nagyon ébreszt fel.... Praktikákat, tippeket várok a hét túlélésére :D. Köszi a segítséget
szept. 6. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kávé nem segít a fáradtságon. Egyetemen szoktam rá (nem most volt), szeretem az ízét, néha túl sokat iszom, de sose segített.


Azt próbáld meg tartani, hogy 10-kor aludni mész. A rendszeres pihenés nagyon sokat segít. Éjszaka úgyse lehet tanulni, nem fog az agy.

szept. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én szedek melatonint is, hogy ha nem is vagyok álmos, akkor is időben tudjak menni aludni. Nem kell mindíg szedni, de ha tényleg gond, hogy nem alszok akkor aranyat ér.
szept. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Normális étkezés, vitaminok.
szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Menj hamar aludni. Máshogy nem megy.

Két egyetemet végeztem egyszerre, kemény volt. Sport és alvás

szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az. Abaj, hogy tudom hogy nem fog menni. Nem azért mert nem akarok, hanem mert muszáj lesz este tanulnom, mert máskor nem lesz rá időm. Próbálok előre tanulgatni hétvégén de az órarendem úgy van összerakva, hogy nem nagyon tudok. És a nap közbeni fáradtságon is túl kéne lendülnöm, ha frissen, kipihenten is kelek fel, dél körülre úgy is elfáradok, és ott még messze sincs vége a napomnak...
szept. 7. 07:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Van amit ki lehet hagyni? Versenysport pl?
szept. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha elore elhatarkztad h nem megy akkor ugyse megy.

Inkabb kapd ossze magad es hatarozd el hogy megy

Tanulni meg elég a kettesig. Kiveve a legfontosabb alap tantargyak


Es amit amr irtunk: sok sok alvás

szept. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem kettesig, ötös tanuló vagyok. És nem elhatároztam, hogy nem megy, pont hogy azt szeretném megoldani hogy ne csak menjen, hanem könnyebb legyen.
szept. 7. 11:46
 9/9 A kérdező kommentje:
A sok alvásra írtam hogy nem fog összejönni
szept. 7. 11:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!