Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől kaphat valaki körömgombát?

Mitől kaphat valaki körömgombát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kezdő körmösként dolgozom, az lenne a kérdésem, hogy jött hozzám valaki vissza körmökre és sárga volt a műköröm alatt a körme leszedtem az anyagot azóta semmi baja a körömnek. Jött egy másik vendégem és a jobb kezén a körmök alatt tiszta sárga az most körömgomba vagy mi? Mindent fertőtlenítek az összes vendégem után akkor hogy adhattam tovább vagy mit csináltam rosszul? Tanfolyamon erről semmit sem tanítottak. Kérlek segítsetek. Köszönöm.

szept. 2. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idő után lettek sárgák a körmök? 2-3-4 hét? Ennyi idő alatt a gomba nem fertőzi el az egész körmöt. Ha ennyi idő után lett ilyen, akkor az nem gomba. Ha erről van szó, akkor inkább az anyaggal, a felrakásával van baj. Esetleg nem kezeled le előtte a körmöt megfelelően. Inkább egy körmös oldalon kérdezd meg! Vagy nem a köröm egész területe sárga?
szept. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mind a 2nek 3 hét után lett olyan csak más időszak és a köröm felülete csak ott volt sárga ahol volt fellevegősödés, de alul pedig több körme is olyan volt. Ha kicsit megreszeltem a felületet el is tűnt amúgy, de az elsőnél rá 2 hétre vissza jött azon az 1 ujjon, mert pont tegnap volt nálam este szedtem neki le az anyagot.
szept. 3. 03:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez nem gomba. Körömgomba esetén a gomba a köröm alatt van és nem lehet lereszelni. Valami elszínezi a körmöt.
szept. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Amúgy te körmös vagy?

Lehet, hogy az elő folyadékok lehetnek rosszak? Vagy a base gel az is lehet azt csesztem el, hogy én hardener base gélt használtam nem sima base gélt az építés alá mer nem volt itthon sima base gélem.

szept. 3. 20:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Én bőrgyógyászati asszisztens vagyok, de van kéz-, lábápoló, műkörömépítő szakvizsgám is. Viszont körmöt nem szoktam csinálni. A kérdést tedd fel körmös oldalon! A facebookon is van pár.
szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már feltettem, de köszönöm szépen a segítséget!!
szept. 4. 06:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!