Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetett ez a fura...

Mitől lehetett ez a fura érzés a fejemben? Úgy éreztem, mintha hirtelen a tarkómtól kicsit feljebb valami felment volna a fejemben. 27/N

Figyelt kérdés
Éppen videochateltem barátommal, mikor éreztem ezt a hirtelen jött érzést. Valami felment a fejemben a tarkómtól kicsit feljebb. Kicsit meg is szédültem. Előző este pedig hirtelen el kezdtem szédülni úgy, hogy csak ültem a kanapén és beszélgettem. Azt hittem el fogok ájulni. Egyébként már vagy 2-3 éve tapasztalom ezt az ájulásérzetet. Kéne aggódnom?

szept. 1. 23:00
 1/3 anonim válasza:
Felment az eszed tokja.
szept. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen a tartásod, gerinced?


Élénkítő italokat fogyasztasz -e?


Mennyit gépezel, telefonozol?


Mennyit mozogsz?


(fontos kérdések ezek)

szept. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Tornázni kellene. Lehet vérnyomás, pulzus, idegi, ortopédiai probléma, esetleg agy betegsége, nem lehet így tudni. Ha ritka, hamar rendeződik, akkor nem kell vele még foglalkozni, ha egyre gyakoribb vagy fokozódik, akkor ki kell vizsgálni.
szept. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!